Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


BUONA VENTURA, spol. s.r.o.

BUONA VENTURA, spol. s.r.o.

Firma BUONA VENTURA, spol. s r.o. byla založena v roce 1993. V roce 2003 se začala věnovat maloobchodnímu prodeji bytového textilu a v roce 2007 svou činnost rozšířila o velkoobchodní prodej. Naše firma spolupracuje s renomovanou firmou ZORLUTEX (TAC) a je držitelem její licence opravňující import a prodej voálů s dětskými motivy W. Disney v ČR. Cílem naší firmy BUONA VENTURA, spol. s r.o. je spokojenost našich obchodních partnerů a radost ze vzájemné spolupráce.
Liberecká ZOO

Liberecká ZOO

Liberecká zoologická zahrada je nejstarší zahradou na historickém území Československa. Vznikla roku 1919. Částečně plnila funkci zvěřince a zimoviště pro cirkusy. Až dlouho po druhé světové válce se s nástupem ředitele Jiřího Badalce přistoupilo k podstatné modernizaci zahrady. Více o historii liberecké ZOO naleznete zde
Hotel Liberec

Hotel Liberec

Hotel Liberec zlepšuje neustále svoje služby - v současné době investujeme do nového kongresového zázemí, připravujeme zcela nové pojetí restaurace a dokončujeme nové pokoje - přesto jsme se rozhodli, nezvyšovat současné ceny - náš hotel Vám garantuje současný ceník i pro rok 2009
Divadlo F.X.Šaldy Liberec

Divadlo F.X.Šaldy Liberec

Historie divadelní budovy dnešního Divadla F. X. Šaldy se začala psát krátce poté, co Soukenické divadlo 24. dubna 1879 ze záhadných příčin vyhořelo.
Naivní divadlo Liberec

Naivní divadlo Liberec

Naivní divadlo Liberec bylo založeno v roce 1949 jako jedno z prvních profesionálních loutkových divadel v bývalém Československu. Přestože se jeho tvorba přirozeným vývojem ubírala různými směry, v podvědomí diváků i odborníků se zapisuje jako velmi kvalitní české loutkové divadlo již přes pětapadesát let.
Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec je nejstarší v České republice, překročila 110 let věku. Dlouhá historie je dobrým základem pro jakousi spolehlivost kvality. Přechovávání dědictví po minulých zahradnických generacích, ve formě nashromážděných sbírek živých rostlin a leckdy těžce utvářených tradic, ovšem nestačí. Botanická zahrada, kladoucí si za úkol být opravdu prestižní institucí, musí být výspou odborné civilizace, musí inspirovat nápaditostí zahradního umění i formovat vkus.
Severochema Liberec

Severochema Liberec

Severochema patří mezi významné výrobce chemických produktů v České republice. Moderní technologická, výrobní a skladovací zařízení nám umožňují okamžitě a kvalitně uspokojit nejrůznější požadavky našich odběratelů.
AEROBIC STUDIO LIBEREC

AEROBIC STUDIO LIBEREC

V Euforii na vás čekají usměvavé instruktorky, prostorný sál se zrcadlem a řadou pomůcek na cvičení.
Hotel Orion  Liberec

Hotel Orion Liberec

Bývalý lovecký zámeček, který sloužil od roku 1947 jako rekreační zařízení různých státních podniků. Koncem roku 1992 objekt odkoupila soukromá společnost a v polovině roku 1993, po rozsáhlé opravě a rekonstrukci, byl otevřen jako stylové hotelové a restaurační zařízení evropského standardu
DTZ Liberec s.r.o.

DTZ Liberec s.r.o.

Společnost DTZ Liberec s.r.o. usiluje o udržení a posílení postavení spolehlivého a vyhledávaného dodavatele technologických zařízení a služeb pro energetiku a průmysl. Toto úsilí je základním cílem společnosti.
Hotel Petra

Hotel Petra

Hotel Petra nabízí ubytování v Liberci - Hanychově v moderně zařízeném objektu.
**** Hotel Clarion Grandhotel Zlatý Lev

**** Hotel Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Hotel je pro hosty otevřen od roku 1906, kdy jej u příležitosti Česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I. Hotel je umístěn v parkové zóně prakticky v centru města Liberec.
Koupaliště Vápenka

Koupaliště Vápenka

Koupaliště se nachází v Liberci - Hanychově, nedaleko tramvajové trati ve směru z centra na Ještěd. Pro návštěvníky jsou k dispozici travnaté odpočinkové plochy, dětské hřiště, brouzdaliště, občerstvení.
A-STYL - taneční škola

A-STYL - taneční škola

Taneční školu založili (r.1998) a provozují manželé Lucie a Pavel Jakubcovi. Lucka je také hlavní vedoucí kurzů. Činnost této školy je rozdělena na dvě sekce. První a hlavní sekce je zaměřena na výuku a prezentaci streetových tanečních stylů - HIP HOP, FUNKY, R´N´B, HOUSE. Druhá (od r.2002) je zaměřena na prezentaci CHEERLEADERS (roztleskávaček).
Bozkovské dolomitové jeskyně

Bozkovské dolomitové jeskyně

Bozkovské dolomitové jeskyně patří mezi jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech. Právem se řadí mezi nejzajímavější turistická místa regionu, o čemž ostatně svědčí i jejich návštěvnost. Úžasnou podívanou slibují podzemní křišťálová jezírka (Labutí jezírka), jimž kraluje Jezerní dóm – největší podzemní jezero v Čechách. Bozkovské jeskyně se mohou chlubit také bohatou krápníkovou výzdobou

České květiny - online květinářství

Počasí
Liberec

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 574 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics