Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Divadlo F.X.Šaldy Liberec

Divadlo F.X.Šaldy Liberec

Historie divadelní budovy dnešního Divadla F. X. Šaldy se začala psát krátce poté, co Soukenické divadlo 24. dubna 1879 ze záhadných příčin vyhořelo.
Naivní divadlo Liberec

Naivní divadlo Liberec

Naivní divadlo Liberec bylo založeno v roce 1949 jako jedno z prvních profesionálních loutkových divadel v bývalém Československu. Přestože se jeho tvorba přirozeným vývojem ubírala různými směry, v podvědomí diváků i odborníků se zapisuje jako velmi kvalitní české loutkové divadlo již přes pětapadesát let.
Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec je nejstarší v České republice, překročila 110 let věku. Dlouhá historie je dobrým základem pro jakousi spolehlivost kvality. Přechovávání dědictví po minulých zahradnických generacích, ve formě nashromážděných sbírek živých rostlin a leckdy těžce utvářených tradic, ovšem nestačí. Botanická zahrada, kladoucí si za úkol být opravdu prestižní institucí, musí být výspou odborné civilizace, musí inspirovat nápaditostí zahradního umění i formovat vkus.
Severochema Liberec

Severochema Liberec

Severochema patří mezi významné výrobce chemických produktů v České republice. Moderní technologická, výrobní a skladovací zařízení nám umožňují okamžitě a kvalitně uspokojit nejrůznější požadavky našich odběratelů.
AEROBIC STUDIO LIBEREC

AEROBIC STUDIO LIBEREC

V Euforii na vás čekají usměvavé instruktorky, prostorný sál se zrcadlem a řadou pomůcek na cvičení.
Hotel Orion  Liberec

Hotel Orion Liberec

Bývalý lovecký zámeček, který sloužil od roku 1947 jako rekreační zařízení různých státních podniků. Koncem roku 1992 objekt odkoupila soukromá společnost a v polovině roku 1993, po rozsáhlé opravě a rekonstrukci, byl otevřen jako stylové hotelové a restaurační zařízení evropského standardu
DTZ Liberec s.r.o.

DTZ Liberec s.r.o.

Společnost DTZ Liberec s.r.o. usiluje o udržení a posílení postavení spolehlivého a vyhledávaného dodavatele technologických zařízení a služeb pro energetiku a průmysl. Toto úsilí je základním cílem společnosti.
Hotel Petra

Hotel Petra

Hotel Petra nabízí ubytování v Liberci - Hanychově v moderně zařízeném objektu.
**** Hotel Clarion Grandhotel Zlatý Lev

**** Hotel Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Hotel je pro hosty otevřen od roku 1906, kdy jej u příležitosti Česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I. Hotel je umístěn v parkové zóně prakticky v centru města Liberec.
Koupaliště Vápenka

Koupaliště Vápenka

Koupaliště se nachází v Liberci - Hanychově, nedaleko tramvajové trati ve směru z centra na Ještěd. Pro návštěvníky jsou k dispozici travnaté odpočinkové plochy, dětské hřiště, brouzdaliště, občerstvení.
A-STYL - taneční škola

A-STYL - taneční škola

Taneční školu založili (r.1998) a provozují manželé Lucie a Pavel Jakubcovi. Lucka je také hlavní vedoucí kurzů. Činnost této školy je rozdělena na dvě sekce. První a hlavní sekce je zaměřena na výuku a prezentaci streetových tanečních stylů - HIP HOP, FUNKY, R´N´B, HOUSE. Druhá (od r.2002) je zaměřena na prezentaci CHEERLEADERS (roztleskávaček).
Královský hrad Bezděz

Královský hrad Bezděz

Hrad Bezděz měl neobyčejné štěstí v tom, že neprošel žádnou výraznější přestavbou a ani opravy probíhající zde v 19. A 20. Století nebyly většího rozsahu. Díky tomu máme dnes jedinečnou možnost obdivovat stavbu dochovanou v původní autentické podobě.
HRAD  A  ZÁMEK  FRÝDLANT

HRAD A ZÁMEK FRÝDLANT

Frýdlant patří k nejrozsáhlejším a nejvýznamnějším památkovým celkům v severních Čechách. Spojuje v sobě dva architektonické útvary: středověký hrad a renesanční zámek. Hrad byl vybudován kolem poloviny 13.století.
Hrad a zámek Grabštejn

Hrad a zámek Grabštejn

Hrad a zámek Grabštejn stojí na strmém ostrohu nedaleko údolí řeky Lužické Nisy v místech, kde tok řeky opouští hornatou krajinu severočeského pohraničí a poté i Čechy.
Státní zámek Hrubý Rohozec

Státní zámek Hrubý Rohozec

Státní zámek Hrubý Rohozec, obklopený nevelkým anglickým parkem, nabízí svým návštěvníkům přes dvacet bohatě zařízených místností, které v minulosti sloužily jako reprezentační a obytné pokoje příslušníků původem francouzské hraběcí rodiny Des Fours - Walderode


Počasí
Liberec

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics